Produkty

Zelenina

Cibuľa

Cibuľa v rôznych variantách je základná ingrediencia pri varení. Pestujeme špeciálne holandské odrody s vynikajúcimi chuťovými vlastnosťami, ktoré sú zároveň určené na dlhé skladovanie, aby Vám vydržali pevné až do jari. Ponúkame Vám cibuľu žltú, červenú a bielu

Hlávková kapusta

U nás nájdete bielu a červenú kapustu na priamy konzum, krátke zimné skladovanie ale najmä na nakladanie do suda. Vyberáme osvedčené odrody s vysokým obsahom cukru a spoľahlivým a rýchlym kvasením, aby Vaša vianočná kapustnica mala jedninečnú chuť a vôňu.

Cesnak

Najlepší európsky cesnak sa pestuje a šľachtí v Čechách. Určite poznáte tradičné odrody ako Havran, či Lukan. Presne tieto môžete nájsť v našej ponuke.

Koreňová zelenina

Mrkva, petržlen, zeler a cvikla spolu so zemiakmi tvoria základ na zimné zásobenie. Robíme všetko preto, aby ste u nás mohli kúpiť voňavé, chrumkavé ale aj skladovateľné druhy.

Brokolica a karfiol

V našej ponuke ich nájdete len hlavnej sezóne - v októbri a novembri, no prinášajú do Vašej kuchyne nielen zaujímavé chute a vône ale pred zimou najmä veľa vitamínov a zdraviu prospešných látok.